OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky
  1. Obchodní podmínky jsou platné při nákupu v internetovém obchodě mojamoja.cz. Upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky a řídí se ze strany spotřebitele ve věcech, které zde nejsou upraveny, občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Ze strany právnických osob se vztahy neupravené obchodními podmínkami řídí obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.).
  2. Veškeré objednávky jsou závazné. Objednatel se zavazuje, že poskytne prodávajícímu potřebné údaje k její realizaci (viz. záložka „jak objednat“).  Odesláním objednávky kupující potvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami. Zrušení objednávky je možné do 24 hodin od jejího odeslání vždy písemnou formou (e-mailem).
  3. Ceny uvedené v internetovém obchodě, jsou platné a konečné v době uskutečnění objednávky. Ceny jsou uvedené v Kč včetně DPH.
  4. Dodací lhůty: k realizaci a odeslání objednávky dojde do pěti pracovních dnů po potvrzení připsání platby na účet prodávajícího. V případě platby dobírkou se zakázka odesílá nejpozději do tří dnů od objednání.
  5. Platební podmínky: vzhledem k charakteru prodávaného zboží preferujeme platbu předem na účet. V případě objednávky na dobírku Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat pro potvrzení objednávky. Při osobním převzetí lze platit hotově.
  6. Dodání zboží: se realizuje skrze zákazníkem vybranou variantu způsobu dopravy. Zboží bude odesláno na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři. Náklady na doručení jsou specifikovány v objednávkovém formuláři.
  7. Veškeré osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou naprosto důvěrné a nebudou poskytovány třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen k nezbytným úkonům spojeným s realizací objednávky. Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje smazány.